Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osiedle na Wydmie - Ustka

OSIEDLE NA WYDMIE

Ustka corocznie przyciąga rzesze wczasowiczów i kuracjuszy. Można tu wypocząć i podleczyć nadszarpnięte zdrowie. W tym celu stworzyliśmy zespół 10 kameralnych budynków apartamentowych z kompleksem usług (sklepy, pizzeria, rehabilitacja – odnowa biologiczna, rekreacja) zrealizowany na nadmorskiej wydmie w zachodniej części portu Ustka. Osiedle jest doskonale skomunikowane z Promenadą Nadmorską poprzez Port i kładkę.

Osiedle wyposażone jest w infrastrukturę techniczną oraz małą architekturę stanowiące zintegrowaną, samodzilną jednostkę miejską.

Prosta postmodernistyczna architektura nawiązuje do historycznej zabudowy Portu Ustka z początku XX wieku, otoczona jest zielenią nadmorskich sosen porastających wydmy przy plaży zachodniej - znanej z wyjątkowej urody i czystości. Szeroka plaża, żywiczny aerozol lasu, jodowa bryza to mikroklimat, który tworzy idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Bliskość rezerwatu przyrody i Parku Krajobrazowego przyciąga rzesze turystów, zapewniając również przychody z wynajmu apartamentów.

Położenie apartamentów „Na Wydmie” sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ofertę czynnego wypoczynku. Sąsiedztwo portu, zabytkowej zabudowy miasta, latarni morskiej, restauracji itp. uprzyjemni każdy pobyt. Osoby chcące spędzić czas bardziej aktywnie mogą skorzystać ze spływów kajakowych, wędkarstwa morskiego, żeglarstwa morskiego, rejsów nurkowych, i innych sportów wodnych (usługi te świadczą niezależne firmy z terenu Ustki i okolic).

W sezonie odbywają się stałe imprezy letnie np. Festiwal Sztucznych Ogni, Mistrzostwa Polski w Piłce plażowej, Mistrzostwa Polski w Wypłukiwaniu Bursztynu, liczne koncerty itp.

W naszej ofercie znajdują się apartamenty oraz lokale użytkowe na wynajem.