Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Piłsudskiego 22 - Słupsk

Piłsudskiego 22 to projekt nowoczesnego trzysegmentowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi w jego parterze.

Budynek znajduje się w wyjątkowej lokalizacji -  przy ulicy Józefa Piłsudskiego w sąsiedztwie Osiedla Niepodległości.

Lokalizacja ta charakteryzuje się nie tylko bezpośrednim dostępem do obiektów użyteczności publicznej, centrów handlowych oraz infrastruktury technicznej Osiedla, ale również sąsiedztwem terenów zielonych oraz ogródków działkowych.

Oferta niniejsza przeznaczona jest dla osób ceniących sobie nie tylko spokój i ciszę ale również możliwość szybkiej i bezpośredniej komunikacji, co jest niezwykle ważne  przy wyborze mieszkania.

Zaprojektowany budynek swoją bryłą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi naturalnie wpisuje się w otaczający teren, uzupelniając jednocześnie zabudowę ulicy Piłsudskiego.

W budynku zaprojektowano 36 lokali mieszkalnych o powierzchni od 46 do 64 m2 oraz 3 lokale usługowe o powierzchni od 59 do 100 m2.