Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POZNAJMY SIĘ

"MATBET"  Sp. z o.o. to firma zajmująca się projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań.
Jesteśmy największym realizatorem budownictwa mieszkaniowego w byłym województwie słupskim. Budowane przez nas osiedla posiadają doskonałe lokalizacje w zakresie infrastruktury komunalnej oraz wypoczynku i rekreacji stwarzających najlepsze parametry środowiska naturalnego. Położone są w otulinach parków i ogródków śródmiejskich z bliskim dostępem do wód (rzeka, morze, las itp.)
Przedsiębiorstwo spółki zostało zarejestrowane przez Sąd Rejonowy w Słupsku w rejestrze handlowym pod numerem RHB 885/92 w 1992r. (Spółka J.V. osób fizycznych). Aktualnie K.R.S. w Gdańsku pod numerem 22 463. Siedziba spółki znajduje się w Słupsku przy ul. Poznańskiej 75. Zarząd spółki jest jednoosobowy - Jerzy Gierzyński.
W 2002 roku otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat Dewelopera nadawany przez Krajową Izbą Budownictwa, który stanowi potwierdzenie jakości standardów stosowanych w realizacjach inwestycji mieszkaniowych.
W latach 2002-2009 tworzyliśmy Polski Związek Firm Deweloperskich będący kreatorem mieszkalnictwa w Polsce.
Jesteśmy sprawną, prywatną firmą opartą na młodych, dynamicznych i wykwalifikowanych współpracownikach. Zarządzamy dbających o zadowolenie naszych klientów,  poszanowanie energii, ład przestrzenny i architektoniczne detale naszych realizacji.

 
Łącząc wyrazy szacunku
 
prezes.jpg
                                                                                                                                                                                                                                                 
Jerzy Gierzyński