Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POZNAJMY SIĘ

"MATBET” Sp. z o.o. to firma zajmująca się od 30 lat projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań, oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim (kilkaset budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 400 tys. m2). Specjalizujemy się w budowie kameralnych osiedli. Posiadają one doskonałe lokalizacje w zakresie infrastruktury komunalnej oraz komfortu zamieszkania (wykorzystujących najlepsze parametry środowiska naturalnego i otoczenia tkanki miejskiej). Położone są w otulinach parków, terenów rekreacyjnych oraz szeroko pojętej infrastruktury miasto-twórczej.

Aktualnie realizujemy 4 wieloetapowe osiedla w Słupsku, Koszalinie i Szczecinku. Przedsiębiorstwo spółki zostało zarejestrowane przez Sąd Rejonowy w Słupsku w rejestrze handlowym pod numerem RHB 885/92 w 1992 r. (Spółka osób fizycznych). Aktualnie K.R.S. w Gdańsku pod numerem / 00000 / 22 463. Portfolio firmy to kilka tysięcy lokali mieszkalnych i usługowych w nowo wybudowanych osiedlach.

Siedziba spółki znajduje się w Słupsku przy ul. Poznańskiej 75. Zarząd spółki jednoosobowy – Jerzy Gierzyński.

W 2002 roku uzyskaliśmy Certyfikat Dewelopera nadawany przez Krajową Izbę Budownictwa, który jest potwierdzeniem standardów i stosowanych procedur oraz jakości naszych inwestycji. Dbamy o komfort zamieszkania naszych klientów; ochronę środowiska; poszanowanie energii; ład przestrzenny i architektoniczne detale inwestycji. Budynki charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania i eksploatacji, bieżącym/licznikowym rozliczaniem dostarczanych mediów. Corocznie przeprowadzane są audyty z zakresu finansów przedsiębiorstwa przez uprawnione podmioty zewnętrzne. 


 
Łącząc wyrazy szacunku
 
prezes.jpg
                                                                                                                                                                                                                                                 
Jerzy Gierzyński